Titulní obrázek

Abarth 695 nabízí program Fuori Serie

V současné době se snaží personalizační program z dílen Abarth vykouzlit z modelu Fiat 500 nezapomenutelný kousek. Nejdůležitější je, že vše bude záležet jen na Vás. Co si přesně budete přát. Výrobci by tak měli splnit Vaše představy o svém originálním voze.

Fiat, respektive jeho sportovní divize Abarth, chtějí ukázat, jak moc se můžete se svým Fiatem 500 odlišit. Vytvořili proto koncept představující program “Fuori Serie”, což v překladu znamená něco jako “mimo sérii”. Možná nám bude připadat, že je to tak trochu i mimo vkus, ale na to už záleží na každém z nás.

Cílem personalizačního programu ale není jen vytvořit pořádně ujeté barvičky, ale mělo by to jít až do té míry, že se dostanete do řeči s vývojáři, designéry nebo mechaniky přímo od Abarthu, kteří by měli do puntíku splnit vaše představy.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Zadokolku vám z toho asi neudělají, ale soudě podle představeného konceptu můžete počítat například s dvojitým výfukem, díly s karbonovým vzhledem a speciálními sedmnáctipalcovými disky. Pod kapotou téhle konkrétní verze sedí přeplňovaná čtrnáctistovka, která ze sebe dostává 180 koní.